LECO TIPUS NTecnologia cel·lular
Tecnologia de cèl·lules de mig tall SMBB
Cèl·lula bifacialTecnologies de mòduls
Excel·lent rendiment anti-PID baix LID
Menys efectes d'ombrejat de punts calents
Potència de sortida més alta BOS i LCOE més baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistema de Gestió de la Seguretat Social i la Seguretat Social
● Qualitat estàndard IEC61215/IEC61730
● Proves de sal/boira/amoníac IEC61701/IEC62716
| Cèl·lules solars | Mono de tipus N |
| Nombre de cel·les | 120 (6x20) |
| Dimensions | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Pes | 35,0 kg |
| Vidre frontal / posterior | Vidre semitemperat recobert de 2,0 mm |
| Marc | Aliatge d'alumini anoditzat (reforçat d'alta càrrega opcional) |
| Caixa de connexions | Classificació IP68 (3 díodes de bypass) |
| Cables de sortida | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| La longitud es pot personalitzar | |
| Connectors | Compatible amb Mc4 |
| Prova de càrrega mecànica | Davant 5400Pa / Darrere 2400Pa |
| CLASSE DE POTÈNCIA | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potència màxima (Pmàx) | 620 W | 472W | 625 W | 476W | 630 W | 480 W | 635 W | 484W | 640 W | 488W |
| Tensió de circuit obert (Voc) | 43,75 V | 41,13 V | 43,96 V | 41,33 V | 44,16 V | 41,52 V | 44,37 V | 41,71 V | 44,57 V | 41,90 V |
| Corrent de curtcircuit (Isc) | 18.16A | 14,72A | 18.20A | 14,76A | 18.24A | 14,80 A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14,88A |
| Voltatge a màxima potència (Vmpp) | 36,21 V | 33,98 V | 36,44 V | 34,20 V | 36,67 V | 34,41 V | 36,90 V | 34,62 V | 37,12 V | 34,83 V |
| Potència màxima actual (Impp) | 17.12A | 13,89A | 17.15A | 13,92A | 17.18A | 13,95A | 17.21A | 13,98A | 17.24A | 14.01A |
| EFICIÈNCIA DEL MÒDUL (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Irradiància 1000W/m², temperatura de la cel·la 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradiància 800W/m², temperatura ambient 20ºC, velocitat del vent 1m/s, AM1.5G
| Guany posterior | Paràmetre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potència màxima (Pmàx) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Potència màxima (Pmàx) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Potència màxima (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Contenidor | 40'HQ |
| Peces per palet | 32 |
| Palets per contenidor | 18 |
| Peces per contenidor | 576 |
| Temperatura del mòdul operatiu | -40℃ a +85℃ |
| Voltatge màxim del sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificació màxima del fusible de sèrie | 35A |
| Tolerància de potència | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionament (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficient de temperatura de Pmax | -0,30%/℃ |
| Coeficient de temperatura de COV | -0,24%/℃ |
| Coeficient de temperatura d'Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telèfon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correu electrònic: gavin@alifesolar.com
Edifici 36, Hongqiao Xinyuan, districte de Chongchuan, ciutat de Nantong, Xina
www.alifesolar.com