LECO TIPUS NTecnologia cel·lular
Tecnologia de cèl·lules de mig tall SMBB
Cèl·lula bifacialTecnologies de mòduls
Excel·lent rendiment anti-PID baix LID
Menys efectes d'ombrejat de punts calents
Potència de sortida més alta BOS i LCOE més baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistema de Gestió de la Seguretat Social i la Seguretat Social
● Qualitat estàndard IEC61215/IEC61730
● Proves de sal/boira/amoníac IEC61701/IEC62716
| Cèl·lules solars | Mono de tipus N |
| Nombre de cel·les | 144 (6x24) |
| Dimensions | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Pes | 31,5 kg |
| Vidre frontal / posterior | Vidre semitemperat recobert de 2,0 mm |
| Marc | Aliatge d'alumini anoditzat (reforçat d'alta càrrega opcional) |
| Caixa de connexions | Classificació IP68 (3 díodes de bypass) |
| Cables de sortida | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| La longitud es pot personalitzar | |
| Connectors | Compatible amb Mc4 |
| Prova de càrrega mecànica | Davant 5400Pa / Darrere 2400Pa |
| CLASSE DE POTÈNCIA | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potència màxima (Pmàx) | 570 W | 429W | 575 W | 433W | 580 W | 437W | 585 W | 441W | 590 W | 445 W |
| Tensió de circuit obert (Voc) | 51,41 V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Corrent de curtcircuit (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11,65 A |
| Voltatge a màxima potència (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Potència màxima actual (Impp) | 13.44A | 10,90A | 13.51A | 10,96A | 13.58A | 11.02A | 13,65 A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| EFICIÈNCIA DEL MÒDUL (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Irradiància 1000W/m², temperatura de la cel·la 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradiància 800W/m², temperatura ambient 20ºC, velocitat del vent 1m/s, AM1.5G
| Guany posterior | Paràmetre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potència màxima (Pmàx) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620 W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Potència màxima (Pmàx) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Potència màxima (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 731W | 738W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Contenidor | 20'GP | 40'HQ |
| Peces per palet | 36 | 36 |
| Palets per contenidor | 5 | 20 |
| Peces per contenidor | 180 | 720 |
| Temperatura del mòdul operatiu | -40℃ a +85℃ |
| Voltatge màxim del sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificació màxima del fusible de sèrie | 30A |
| Tolerància de potència | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionament (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficient de temperatura de Pmax | -0,29%/℃ |
| Coeficient de temperatura de COV | -0,25%/℃ |
| Coeficient de temperatura d'Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telèfon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correu electrònic: gavin@alifesolar.com
Edifici 36, Hongqiao Xinyuan, districte de Chongchuan, ciutat de Nantong, Xina
www.alifesolar.com