LECO TIPUS NTecnologia cel·lular
Tecnologia de cèl·lules de mig tall SMBB
Cèl·lula bifacialTecnologies de mòduls
Excel·lent rendiment anti-PID baix LID
Menys efectes d'ombrejat de punts calents
Potència de sortida més alta BOS i LCOE més baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistema de Gestió de la Seguretat Social i la Seguretat Social
● Qualitat estàndard IEC61215/IEC61730
● Proves de sal/boira/amoníac IEC61701/IEC62716
| Cèl·lules solars | Mono de tipus N |
| Nombre de cel·les | 108 (6x18) |
| Dimensions | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Pes | 27,8 kg |
| Vidre frontal / posterior | Vidre semitemperat recobert de 2,0 mm |
| Marc | Aliatge d'alumini anoditzat (reforçat d'alta càrrega opcional) |
| Caixa de connexions | Classificació IP68 (3 díodes de bypass) |
| Cables de sortida | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| La longitud es pot personalitzar | |
| Connectors | Compatible amb Mc4 |
| Prova de càrrega mecànica | Davant 5400Pa / Darrere 2400Pa |
| CLASSE DE POTÈNCIA | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potència màxima (Pmàx) | 490 W | 368W | 495 W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380 W | 510 W | 384W |
| Tensió de circuit obert (Voc) | 39,55 V | 37,12 V | 39,78 V | 37,36 V | 40.00V | 37,59 V | 40,22 V | 37,83 V | 40,44 V | 38,06 V |
| Corrent de curtcircuit (Isc) | 15,72A | 12.58A | 15,78A | 12,62A | 15.84A | 12,67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12,77A |
| Voltatge a màxima potència (Vmpp) | 33,11 V | 31,08 V | 33,31 V | 31,29 V | 33,51 V | 31,50 V | 33,71 V | 31,71 V | 33,91 V | 31,91 V |
| Potència màxima actual (Impp) | 14,80 A | 11,84 A | 14,86A | 11,89A | 14,92A | 11,94A | 14,98A | 11,98 A | 15.04A | 12.03A |
| EFICIÈNCIA DEL MÒDUL (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Irradiància 1000W/m², temperatura de la cel·la 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradiància 800W/m², temperatura ambient 20ºC, velocitat del vent 1m/s, AM1.5G
| Guany posterior | Paràmetre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potència màxima (Pmàx) | 515 W | 520 W | 525 W | 530 W | 536W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Potència màxima (Pmàx) | 564W | 569W | 575 W | 581W | 587W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Potència màxima (Pmax) | 613W | 619W | 625 W | 631W | 638W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Contenidor | 40'HQ |
| Peces per palet | 34 |
| Palets per contenidor | 24 |
| Peces per contenidor | 816 |
| Temperatura del mòdul operatiu | -40℃ a +85℃ |
| Voltatge màxim del sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificació màxima del fusible de sèrie | 30A |
| Tolerància de potència | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionament (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficient de temperatura de Pmax | -0,29%/℃ |
| Coeficient de temperatura de COV | -0,25%/℃ |
| Coeficient de temperatura d'Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telèfon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correu electrònic: gavin@alifesolar.com
Edifici 36, Hongqiao Xinyuan, districte de Chongchuan, ciutat de Nantong, Xina
www.alifesolar.com