| PROJECTE ELÈCTRIC | PARÀMETRES | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Potència màxima | Pmàx(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Tensió òptima de funcionament | Vmp(V) | 42,63 | 43.18 | 43,68 | 44.19 |
| Corrent de funcionament òptim | Imp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Tensió de circuit obert | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53.03 |
| Corrent de curtcircuit | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Rang de temperatura de funcionament del mòdul | ℃ | -40 ℃ ~ +85 ℃ | |||
| Tensió màxima del sistema | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Corrent màxim del fusible | A | 25 | |||
| Rang de tolerància de potència | % | 0~+3% | |||
| *STC (Circumstància de prova estàndard): Irradiació frontal 1000W/m², Temperatura de la cel·la 25℃, Espectre AM1.5. | |||||
| Temperatura nominal de funcionament de la cel·la | VOC | ℃ | 44 ℃ ± 2 ℃ |
| Coeficient de temperatura de potència màxima | Pmàx. | %/℃ | -0,26 |
| Coeficient de temperatura de tensió en circuit obert | Vocacional | %/℃ | -0,24 |
| Coeficient de temperatura del corrent de curtcircuit | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Nivell de seguretat | Classe II |
| Garantia del producte | 12 anys de materials i tecnologia de productes |
| Garantia d'energia | 25 anys de potència lineal |
| *L'atenuació el primer any és del 2%. A partir de l'any següent, el descens anual és inferior al 0,5%. La potència del mòdul no és inferior al 80% el 25è any. | |
| Tipus de cèl·lula | Cèl·lula TOPCon 182 × 91 mm |
| Disposició cel·lular | 144 unitats (12×12) |
| Mida del mòdul | 2260x1219x2,7 mm |
| Pes del mòdul | 7,44 kg |
| Caixa de connexions | Classificació de la carcassa IP68 |
| Cable de sortida | 4 mm², longitud de cable de 500 mm. La longitud del cable es pot personalitzar |
| Tipus de connector | Compatibilitat amb MC4 |
| Marc | N/A |
| Càrrega estàtica frontal (pressió de la neu) | 5400Pa |
| Càrrega estàtica posterior (pressió del vent) | 2400Pa |
| Transport | Camió de plataforma 13 m | Camió de plataforma 17,5 m | Contenidor 20 °C | Contenidor 40 °C |
|---|---|---|---|---|
| Mida | 13 m | 17,5 m | 20 °C | 40 °C |
| Palet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Peça/Palet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Total de peces | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Mida de l'embalatge (palet) | 2320 * 1110 * 1400 mm | |||
| Potència màxima (W) | Eficiència de conversió | Pes | Garantia del producte | Garantia d'energia | Mides dels mòduls | Disposició cel·lular |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anys | 25 anys | 2260x1219x2,7 mm | 144 unitats (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anys | 25 anys | 2260x1110x2,7 mm | 132 unitats (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anys | 25 anys | 2260x1020x2,7 mm | 120 unitats (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anys | 25 anys | 2260x918x2,7 mm | 108 unitats (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anys | 25 anys | 2260x825x2,7 mm | 96 unitats (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anys | 25 anys | 2260x735x2,7 mm | 84 unitats (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anys | 25 anys | 2260x644x2,7 mm | 72 unitats (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anys | 25 anys | 1545x425x2,7 mm | 72 unitats (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anys | 25 anys | 1150x927x2,7 mm | 54 unitats (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 anys | 25 anys | 1750x1150x2,7 mm | 80 unitats (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telèfon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correu electrònic: gavin@alifesolar.com
Edifici 36, Hongqiao Xinyuan, districte de Chongchuan, ciutat de Nantong, Xina
www.alifesolar.com