LECO TIPUS NTecnologia cel·lular
Tecnologia de cèl·lules de mig tall SMBB
Cèl·lula bifacialTecnologies de mòduls
Excel·lent rendiment anti-PID baix LID
Menys efectes d'ombrejat de punts calents
Potència de sortida més alta BOS i LCOE més baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistema de Gestió de la Seguretat Social i la Seguretat Social
● Qualitat estàndard IEC61215/IEC61730
● Proves de sal/boira/amoníac IEC61701/IEC62716
| Cèl·lules solars | Mono de tipus N |
| Nombre de cel·les | 132 (6x20) |
| Dimensions | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Pes | 33,8 kg |
| Vidre frontal / posterior | Vidre semitemperat recobert de 2,0 mm |
| Marc | Aliatge d'alumini anoditzat (reforçat d'alta càrrega opcional) |
| Caixa de connexions | Classificació IP68 (3 díodes de bypass) |
| Cables de sortida | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| La longitud es pot personalitzar | |
| Connectors | Compatible amb Mc4 |
| Prova de càrrega mecànica | Davant 5400Pa / Darrere 2400Pa |
| CLASSE DE POTÈNCIA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potència màxima (Pmàx) | 605W | 454W | 610 W | 458W | 615 W | 462W | 620 W | 466W | 625 W | 470 W |
| Tensió de circuit obert (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Corrent de curtcircuit (Isc) | 15,74A | 12.59A | 15.80A | 12,64A | 15.86A | 12,69A | 15,92A | 12,74A | 15,98A | 12,78 A |
| Voltatge a màxima potència (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01 V |
| Potència màxima actual (Impp) | 14.82A | 11,86A | 14,88A | 11,90A | 14,94A | 11,95 A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| EFICIÈNCIA DEL MÒDUL (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Irradiància 1000W/m², temperatura de la cel·la 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiància 800W/m², temperatura ambient 20°C, velocitat del vent 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Guany posterior | Paràmetre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potència màxima (Pmàx) | 635 W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Potència màxima (Pmàx) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Potència màxima (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Contenidor | 40'HQ |
| Peces per palet | 34 |
| Palets per contenidor | 20 |
| Peces per contenidor | 680 |
| Temperatura del mòdul operatiu | -40℃ a +85℃ |
| Voltatge màxim del sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificació màxima del fusible de sèrie | 30A |
| Tolerància de potència | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionament (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficient de temperatura de Pmax | -0,29%/℃ |
| Coeficient de temperatura de COV | -0,25%/℃ |
| Coeficient de temperatura d'Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telèfon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correu electrònic: gavin@alifesolar.com
Edifici 36, Hongqiao Xinyuan, districte de Chongchuan, ciutat de Nantong, Xina
www.alifesolar.com