LECO TIPUS NTecnologia cel·lular
Tecnologia de cèl·lules de mig tall SMBB
Tecnologies de mòduls de cèl·lules bifacials
Excel·lent rendiment anti-PID baix LID
Menys efectes d'ombrejat de punts calents
Potència de sortida més alta BOS i LCOE més baixos
● ISO9001:2015 SGC
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistema de Gestió de la Seguretat Social i la Seguretat Social
● Qualitat estàndard IEC61215/IEC61730
● Proves de sal/boira/amoníac IEC61701/IEC62716
| Cèl·lules solars | Mono de tipus N |
| Nombre de cel·les | 96 (6x16) |
| Dimensions | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Pes | 24,0 kg |
| Vidre frontal | Vidre semitemperat recobert de 2,0 mm |
| Marc | Aliatge d'alumini anoditzat (reforçat d'alta càrrega opcional) |
| Caixa de connexions | Classificació IP68 (3 díodes de bypass) |
| Cables de sortida | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| La longitud es pot personalitzar | |
| Connectors | Compatible amb Mc4 |
| Prova de càrrega mecànica | Davant 5400Pa / Darrere 2400Pa |
| CLASSE DE POTÈNCIA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potència màxima (Pmàx) | 435 W | 326W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338W | 455 W | 342W |
| Tensió de circuit obert (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Corrent de curtcircuit (Isc) | 15.84A | 12,67A | 15,90A | 12,72A | 15,96A | 12,77A | 16.02A | 12,82A | 16.08A | 12,86A |
| Voltatge a màxima potència (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Potència màxima actual (Impp) | 14,78A | 11,82A | 14.84A | 11,87A | 14,90A | 11,92A | 14,96A | 11,97A | 15.02A | 12.02A |
| EFICIÈNCIA DEL MÒDUL (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Irradiància 1000W/m², temperatura de la cel·la 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiància 800W/m², temperatura ambient 20°C, velocitat del vent 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Guany posterior | Paràmetre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potència màxima (Pmàx) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Potència màxima (Pmàx) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Potència màxima (Pmax) | 544W | 550 W | 556W | 563W | 569W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Contenidor | 40'HQ |
| Peces per palet | 36 |
| Palets per contenidor | 26 |
| Peces per contenidor | 936 |
| Temperatura del mòdul operatiu | -40℃ a +85℃ |
| Voltatge màxim del sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificació màxima del fusible de sèrie | 30A |
| Tolerància de potència | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionament (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficient de temperatura de Pmax | -0,29%/℃ |
| Coeficient de temperatura de COV | -0,25%/℃ |
| Coeficient de temperatura d'Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telèfon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correu electrònic: gavin@alifesolar.com
Edifici 36, Hongqiao Xinyuan, districte de Chongchuan, ciutat de Nantong, Xina
www.alifesolar.com