LECO TIPUS NTecnologia cel·lular
Tecnologia de cèl·lules de mig tall SMBB
Cèl·lula bifacialTecnologies de mòduls
Excel·lent rendiment anti-PID baix LID
Menys efectes d'ombrejat de punts calents
Potència de sortida més alta BOS i LCOE més baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistema de Gestió de la Seguretat Social i la Seguretat Social
● Qualitat estàndard IEC61215/IEC61730
● Proves de sal/boira/amoníac IEC61701/IEC62716
| Cèl·lules solars | Mono de tipus N |
| Nombre de cel·les | 156 (6x26) |
| Dimensions | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Pes | 34,8 kg |
| Vidre frontal / posterior | Vidre semitemperat recobert de 2,0 mm |
| Marc | Aliatge d'alumini anoditzat (reforçat d'alta càrrega opcional) |
| Caixa de connexions | Classificació IP68 (3 díodes de bypass) |
| Cables de sortida | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| La longitud es pot personalitzar | |
| Connectors | Compatible amb Mc4 |
| Prova de càrrega mecànica | Davant 5400Pa / Darrere 2400Pa |
| CLASSE DE POTÈNCIA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potència màxima (Pmàx) | 620 W | 467W | 625 W | 471O | 630 W | 475 W | 635 W | 479W | 640 W | 483W |
| Tensió de circuit obert (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Corrent de curtcircuit (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11,50 A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11,62A | 14.46A | 11,68 A |
| Voltatge a màxima potència (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Potència màxima actual (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10,99A | 13.61A | 11.05A | 13,68A | 11.11A | 13,75 A | 11.17A |
| EFICIÈNCIA DEL MÒDUL (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Irradiància 1000W/m², temperatura de la cel·la 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiància 800W/m², temperatura ambient 20°C, velocitat del vent 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Guany posterior | Paràmetre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potència màxima (Pmàx) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Potència màxima (Pmàx) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Potència màxima (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Contenidor | 40'HQ |
| Peces per palet | 34 |
| Palets per contenidor | 16 |
| Peces per contenidor | 544 |
| Temperatura del mòdul operatiu | -40℃ a +85℃ |
| Voltatge màxim del sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificació màxima del fusible de sèrie | 30A |
| Tolerància de potència | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionament (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficient de temperatura de Pmax | -0,29%/℃ |
| Coeficient de temperatura de COV | -0,25%/℃ |
| Coeficient de temperatura d'Isc | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telèfon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correu electrònic: gavin@alifesolar.com
Edifici 36, Hongqiao Xinyuan, districte de Chongchuan, ciutat de Nantong, Xina
www.alifesolar.com