LECO TIPUS NTecnologia cel·lular
Tecnologia de cèl·lules de mig tall SMBB
Cèl·lula bifacialTecnologies de mòduls
Excel·lent rendiment anti-PID baix LID
Menys efectes d'ombrejat de punts calents
Potència de sortida més alta BOS i LCOE més baixos
● ISO9001:2015 SGC
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistema de Gestió de la Seguretat Social i la Seguretat Social
● Qualitat estàndard IEC61215/IEC61730
● Proves de sal/boira/amoníac IEC61701/IEC62716
| Cèl·lules solars | Mono de tipus N |
| Nombre de cel·les | 132 (6x22) |
| Dimensions | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Pes | 38,5 kg |
| Vidre frontal / posterior | Vidre semitemperat recobert de 2,0 mm |
| Marc | Aliatge d'alumini anoditzat (reforçat d'alta càrrega opcional) |
| Caixa de connexions | Classificació IP68 (3 díodes de bypass) |
| Cables de sortida | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| La longitud es pot personalitzar | |
| Connectors | Compatible amb Mc4 |
| Prova de càrrega mecànica | Davant 5400Pa / Darrere 2400Pa |
| CLASSE DE POTÈNCIA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Potència màxima (Pmàx) | 690 W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710 W | 540 W |
| Tensió de circuit obert (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Corrent de curtcircuit (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14,67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14,75 A | 18.49A | 14,79A |
| Voltatge a màxima potència (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Potència màxima actual (Impp) | 17.32A | 13,86A | 17.36A | 13,89A | 17.40A | 13,92A | 17.44A | 13,95A | 17.48A | 13,98A |
| EFICIÈNCIA DEL MÒDUL (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Irradiància 1000W/m², temperatura de la cel·la 25°C, AM1.5G NMOT: Irradiància 800W/m², temperatura ambient 20°C, velocitat del vent 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Guany posterior | Paràmetre | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Potència màxima (Pmàx) | 725 W | 730 W | 735 W | 740 W | 746W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Potència màxima (Pmàx) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Potència màxima (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Eficiència del mòdul STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Contenidor | 40'HQ |
| Peces per palet | 32 |
| Palets per contenidor | 18 |
| Peces per contenidor | 576 |
| Temperatura del mòdul operatiu | -40℃ a +85℃ |
| Voltatge màxim del sistema | 1500 CC (IEC) |
| Classificació màxima del fusible de sèrie | 35A |
| Tolerància de potència | 0/+5W |
| Temperatura nominal de funcionament (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Coeficient de temperatura de Pmax | -0,30%/℃ |
| Coeficient de temperatura de COV | -0,24%/℃ |
| Coeficient de temperatura d'Isc | +0,04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telèfon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Correu electrònic: gavin@alifesolar.com
Edifici 36, Hongqiao Xinyuan, districte de Chongchuan, ciutat de Nantong, Xina
www.alifesolar.com